« CALENDARIO DE COMPETICIÓNS
1ª XORNADA 29/03/08
ARZÚA vs TOURO VILASANTAR vs TOQUES
BOIMORTO vs O PINO MESÍA vs CURTIS
MELIDE vs FRADES
2ª XORNADA 05/04/08
O PINO vs ARZÚA TOQUES vs MESÍA
TOURO vs MELIDE FRADES vs VILASANTAR
CURTIS vs BOIMORTO
3ª XORNADA 12/04/08
ARZÚA vs CURTIS BOIMORTO vs FRADES
MELIDE vs VILASANTAR MESÍA vs TOURO
TOQUES vs O PINO
4ª XORNADA 19/04/08
VILASANTAR vs ARZÚA TOURO vs BOIMORTO
CURTIS vs TOQUES O PINO vs FRADES
MESÍA vs MELIDE
5ª XORNADA 26/04/08
ARZÚA vs MESÍA MELIDE vs O PINO
FRADES vs TOQUES CURTIS vs TOURO
BOIMORTO vs VILASANTAR
6ª XORNADA 03/05/08
MELIDE vs ARZÚA MESÍA vs FRADES
O PINO vs CURTIS TOQUES vs BOIMORTO
TOURO vs VILASANTAR
7ª XORNADA 10/05/08
BOIMORTO vs ARZÚA VILASANTAR vs CURTIS
FRADES vs TOURO TOQUES vs MELIDE
O PINO vs MESÍA
8ª XORNADA 24/05/08
ARZÚA vs TOQUES TOURO vs O PINO
MESÍA vs VILASANTAR MELIDE vs BOIMORTO
CURTIS vs FRADES
9ª XORNADA 31/05/08
FRADES vs ARZÚA CURTIS vs MELIDE
BOIMORTO vs MESÍA VILASANTAR vs O PINO
TOURO vs TOQUES
SEMIFINAIS 07/06/08
FINAIS 14/06/08
domingo, 30 de marzo de 2008
INICIO LIGA INTERMUNICIPAL FÚTBOL SALA
O pasado sábado deu comenzo a liga intermunicipal de fútbol sala, daremos conta aquí, dos resultados e clasificacións das distintas categorías.
RESULTADOS 29-30 MARZO
3ª Autonómica : Touro 0 - Costoia 7.
2ª Xuvenil: San Mamede 3 - Touro 0.
2ª Cadete: Touro 1 - Xuv. Oroso 4.
Infantil fútbol sala: Touro 0 - La Salle A 11.
1ª Alevín F-7: Touro 1 - Sp. Estrada A 4.
1ª Benxamín F-7: Touro 4 - E.F. Lalín C 3.
2ª Xuvenil: San Mamede 3 - Touro 0.
2ª Cadete: Touro 1 - Xuv. Oroso 4.
Infantil fútbol sala: Touro 0 - La Salle A 11.
1ª Alevín F-7: Touro 1 - Sp. Estrada A 4.
1ª Benxamín F-7: Touro 4 - E.F. Lalín C 3.
jueves, 20 de marzo de 2008
domingo, 16 de marzo de 2008
PARTIDOS 19 MARZO
2ª cadete: Touro-Silleda Mércores 19 Marzo ás 10,30 horas en Loxo.
1ª Benxamín F-7: Touro - Dubra, Mércores 19 marzo ás 12 horas en Loxo.
1ª Benxamín F-7: Touro - Dubra, Mércores 19 marzo ás 12 horas en Loxo.
RESULTADOS 15 - 16 MARZO
3ª Autonómica: Dubra 5 - Touro 0.
2ª Xuvenil: Touro 1 - Rodeiro 3.
2ª Cadete: Touro 0 - Victoria 2.
Infantil fútbol Sala: Lobelle 2 - Touro 3.
1ª Alevín F-7: Callobre 1 - Touro 3.
1ª Benxamín F-7 : Callobre 14 - Touro 1.
2ª Xuvenil: Touro 1 - Rodeiro 3.
2ª Cadete: Touro 0 - Victoria 2.
Infantil fútbol Sala: Lobelle 2 - Touro 3.
1ª Alevín F-7: Callobre 1 - Touro 3.
1ª Benxamín F-7 : Callobre 14 - Touro 1.
miércoles, 12 de marzo de 2008
RESULTADOS E CLASIFICACIÓN LIGA FUTBOL SALA TOURO
RESULTADOS E CLASIFICACIONS | ||||||||||||||
GRUPO ÚNICO | ||||||||||||||
EQUIPO | X | G | E | P | GF | GC | DG | PT | ||||||
TOÑO PELUQUEROS | 3 | - | O BARRANCO | 7 | PUB AGARIMO | 5 | 5 | 0 | 0 | 23 | 7 | 16 | 15 | |
VACAS LOCAS | 2 | - | TNT | 5 | AGRICO. SALGUEIRO | 5 | 4 | 1 | 0 | 22 | 10 | 12 | 13 | |
PUB AGARIMO | 8 | - | OS POBRETES | 4 | CALEFAC. BELLO | 5 | 3 | 1 | 1 | 17 | 10 | 7 | 10 | |
CALEFA. BELLO | 3 | - | AGRICO. SALGUEIRO | 3 | AMEIXA | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 11 | 1 | 9 | |
TRANSPO. CASAL | 3 | - | CONS. SANTOS | 2 | TOÑO PELUQUEROS | 5 | 2 | 1 | 2 | 17 | 15 | 2 | 7 | |
DEPORTES MC | 2 | - | AMEIXA | 3 | O BARRANCO | 4 | 2 | 0 | 2 | 16 | 13 | 3 | 6 | |
DEPORTES MC | 5 | 2 | 0 | 3 | 16 | 16 | 0 | 6 | ||||||
TRANSPO. CASAL | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 17 | -6 | 6 | ||||||
VACAS LOCAS | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 20 | -10 | 6 | ||||||
TNT | 4 | 1 | 1 | 2 | 12 | 13 | -1 | 4 | ||||||
CONSTRU. SANTOS | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 14 | -4 | 3 | ||||||
OS POBRETES | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 22 | -17 | 0 |
Enviado desde Correo Yahoo!
Disfruta de una bandeja de entrada más inteligente..
domingo, 9 de marzo de 2008
RESULTADOS 8-9 MARZO
3ª Autonómica: Descansa.
2ª Xuvenil: Callobre 5 - Touro 0.
2ª Cadete Grupo 6: Touro 0- Compostela 9.
Infantil F. Sala: Descansa.
1ª Alevín F-7 G-4: Cruces 10 - Touro 1.
1ª Benxamín F-7 G-6: Touro 3 - E.F. Lalín A 10.
2ª Xuvenil: Callobre 5 - Touro 0.
2ª Cadete Grupo 6: Touro 0- Compostela 9.
Infantil F. Sala: Descansa.
1ª Alevín F-7 G-4: Cruces 10 - Touro 1.
1ª Benxamín F-7 G-6: Touro 3 - E.F. Lalín A 10.
jueves, 6 de marzo de 2008
RESULTADOS E CLASIFICACIONS LIGA FUTBOL SALA TOURO
RESULTADOS E CLASIFICACIONS | ||||||||||||||
GRUPO ÚNICO | ||||||||||||||
EQUIPO | X | G | E | P | GF | GC | DG | PT | ||||||
TNT | 3 | - | TOÑO PELUQUEROS | 3 | AGRICO. SALGUEIRO | 4 | 4 | 0 | 0 | 19 | 7 | 12 | 12 | |
AGRI. SALGUEIRO | 10 | - | VACAS LOCAS | 3 | PUB AGARIMO | 4 | 4 | 0 | 0 | 15 | 3 | 12 | 12 | |
O BARRANCO | 2 | - | AMEIXA | 5 | CALEFAC. BELLO | 4 | 3 | 0 | 1 | 14 | 7 | 7 | 9 | |
PUB AGARIMO | 4 | - | DEPORTES MC | 2 | TOÑO PELUQUEROS | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 7 | |
CALEFA. BELLO | 5 | - | CONS. SANTOS | 3 | DEPORTES MC | 4 | 2 | 0 | 2 | 14 | 13 | 1 | 6 | |
TRANSPO. CASAL | 3 | - | OS POBRETES | 1 | AMEIXA | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 9 | 0 | 6 | |
VACAS LOCAS | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 15 | -7 | 6 | ||||||
O BARRANCO | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 10 | -1 | 3 | ||||||
CONSTRU. SANTOS | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 11 | -3 | 3 | ||||||
TRANSPO. CASAL | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 15 | -7 | 3 | ||||||
TNT | 3 | 0 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 1 | ||||||
OS POBRETES | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 14 | -13 | 0 |
Enviado desde Correo Yahoo!
Disfruta de una bandeja de entrada más inteligente..
HORARIOS PARTIDOS 8-9 MARZO
3ª AUTONÓMICA: Descansa.
XUVENILES: Callobre - Touro. Sábado ás 15,45 en Callobre.
CADETES: Touro - Compostela.Domingo ás 11 horas en Loxo.
INFANTILES: Descansa.
ALEVÍNS: Cruces - Touro. Domingo ás 10,30 horas en Cruces.
BENXAMÍNS: Touro - E.F. Lalín A. Sábado ás 16,30 horas en Loxo.
XUVENILES: Callobre - Touro. Sábado ás 15,45 en Callobre.
CADETES: Touro - Compostela.Domingo ás 11 horas en Loxo.
INFANTILES: Descansa.
ALEVÍNS: Cruces - Touro. Domingo ás 10,30 horas en Cruces.
BENXAMÍNS: Touro - E.F. Lalín A. Sábado ás 16,30 horas en Loxo.
domingo, 2 de marzo de 2008
1ª VICTORIA DOS BENXAMÍNS
E na xornada 8 chegou a tan esperada primeira victoria, ante un rival que por primeira vez no que vai de liga, se presentou en touro cun equipo de prebenxamíns, o cal daba pe a tratar de sumar, xa que por unha vez íamos estar en igualdade de condicións.
Pois ben así foi e no descanso dominábamos por 5 a 1 con catro goles de Xurxo e un de david, na segunda metade minutos para os máis cativos e segundo gol deles de penalti, non sen a axuda do colexiado que coa complacencia do noso técnico sinalou un penalti que non foi tal, co fin de que os visitantes tamén tivesen o seu momento de gloria.
Formaron: Jesús, José,Iago,David,Dani,José Pampín, Xian, Adrián,Xurxo, Manuel Pampín e Marcos. Causaron baixa de última hora brais por unha fisura nunha man e tomás por enfermidade.
NORABOA RAPACES E A SEGUIR TRABALLANDO.
Pois ben así foi e no descanso dominábamos por 5 a 1 con catro goles de Xurxo e un de david, na segunda metade minutos para os máis cativos e segundo gol deles de penalti, non sen a axuda do colexiado que coa complacencia do noso técnico sinalou un penalti que non foi tal, co fin de que os visitantes tamén tivesen o seu momento de gloria.
Formaron: Jesús, José,Iago,David,Dani,José Pampín, Xian, Adrián,Xurxo, Manuel Pampín e Marcos. Causaron baixa de última hora brais por unha fisura nunha man e tomás por enfermidade.
NORABOA RAPACES E A SEGUIR TRABALLANDO.
Suscribirse a:
Entradas (Atom)